Informacje duszpasterskie – 07.12.2014r.

II NIEDZIELA ADWENTU

7.12.2014 r.

1. Msze święte: 8.00, 10.30 i 15.00. Bóg zapłać za ofiary składane na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu.

1. W ciągu tygodnia roraty w poniedziałek, środę i piątek o godz. 17.00, we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 7.00.

Poniedziałek – uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze święte w tym dniu o godz. 8.00 i 17.00. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej uroczystości wszystkich czcicieli Matki Bożej. Składka w tym dniu przeznaczona będzie na cele parafialne.

Środa – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Ostatnie spotkanie w ramach rekolekcji ewangelizacyjnych,

Sobota – św. Łucji, dziewicy i męczennicy, patronki niewidomych i chorych na oczy.

Niedziela – nabożeństwa stanowe: 8.00 – rodzice i starsi (zmiana tajemnic różańcowych), 10.30 – młodzież (po sumie – spotkanie klasy II Gimnazjum w ramach przygotowania do bierzmowania), 15.00 – dzieci (po Mszy św. popołudniowej – spotkanie dzieci z klasy II przygotowujących się do I Komunii świętej oraz ich rodziców).

za troskę o świątynię w ubiegłym tygodniu i ofiarę 100 zł.,

– za prowadzenie modlitwy różańcowej przez różę św. Moniki,

– panom: Czesławowi Jaremko i Stanisławowi Jodłowskiemu za przeróbkę instalacji do centralnego ogrzewania.

– o troskę o świątynię w tym tygodniu następujące rodziny: p. Zięba, Słonina, Chrzanowski – Pyrek, Daniec,

– o prowadzenie modlitwy różańcowej przez różę św. Marii Magdaleny,

1. U lektorów jest do nabycia prasa katolicka a u przedstawicieli parafialnego oddziału Caritas – świece w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom (5 zł.), kartki świąteczne podwójne z kopertą (1 zł.), pojedyncze (50 gr.) oraz opłatki na stół wigilijny (2 zł).