Informacje parafialne 26.12.2017 r.

ŚWIĘTO ŚW. SZCZEPANA

26.12.2017 r.

1. Msze święte: 8.00, 10.30, 15.00. Dziś drugi dzień Bożego Narodzenia, Święto Świętego Szczepana pierwszego męczennika. Na Mszy św. o godz. 10.30 – rozesłanie kolędników misyjnych a po Mszy św. poświęcenie owsa z racji święta św. Szczepana. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na KUL i Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

2. Od czwartku rozpoczyna się w naszej parafii Wizyta Duszpasterska – Kolęda. Przyjęcie kapłana z wizytą duszpasterską jest znakiem publicznego wyznania wiary oraz łączności rodziny z kościołem parafialnym. W czasie kolędy ma miejsce wspólna modlitwa, błogosławieństwo rodziny oraz rozmowa. Bardzo prosimy o podwiezienie na kolędę i na nabożeństwa w kościele.

3. Porządek kolędy:

Czwartek, godz. 9.00:

– od p. Graczyk do p. Daniec – Stoszko,

– od p. Czuban do p. Połeć,

Piątek, godz. 9.00:

– od p. Surowy do p. Kural

– od p. Anny Szydłowskiej do p. Grabarz

Sobota, godz. 9.00:

– od p. Stokłosa do kościoła,

– od p. Rybka do p. Krupa Krzysztof (obydwie strony)