Informacje parafialne 26.12.2019 r.

ŚWIĘTO ŚW. SZCZEPANA

26.12.2019 r.

1. Msze święte: 8.00, 10.30, 15.00. Dziś drugi dzień Bożego Narodzenia, Święto Świętego Szczepana pierwszego męczennika. Na Mszy św. o godz. 10.30 – rozesłanie kolędników misyjnych a po Mszy św. poświęcenie owsa z racji święta św. Szczepana. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na KUL i Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

2. Od piątku rozpoczyna się w naszej parafii Wizyta Duszpasterska – Kolęda. Przyjęcie kapłana z wizytą duszpasterską jest znakiem publicznego wyznania wiary oraz łączności rodziny z kościołem parafialnym. W czasie kolędy ma miejsce wspólna modlitwa, błogosławieństwo rodziny oraz rozmowa. Bardzo prosimy o podwiezienie na kolędę i na nabożeństwa w kościele.

3. Porządek kolędy:

Piątek (27.12), godz. 9.00:

ul. Krakowska od p. Graczyk do p. Bartyzel oraz ul. Okulicka p. Wilk-Kaczmarczyk- Szymczyk i Rudka,

Sobota (28.12), godz. 9.00:

ul. Słoneczna od p. Stoszko do p. Kociołek oraz ul. Okulicka od p. Gałat do p. Surowy oraz od p. Biernat do p. Struzik,

Niedziela (29.12), godz. 13.00:

ul. Kaczeniec do p. Guzik oraz ul. Spacerowa.